Webové stránky a eshopy

Tvorba webu a e-shopu

Potřebujete pro svůj projekt nový web, nebo „jen” zmodernizovat ten starý? Pojďte do toho s námi! S tvorbou webů a e-shopů máme spoustu zkušeností a moc dobře víme jak na ně.

Zjistit víc

Stavíme na CMS WordPress

Redakční systém WordPress (zkráceně WP) je nejpoužívanějším systémem pro tvorbu menších či rozsáhlých webových stránek případně e-shopů. Je to především díky jeho uživatelské přívětivosti.

Zjistit víc

Mobilní řešení webových stránek

Funkční web je takový, který hladce funguje i na mobilních telefonech a tabletech. Počet přístupů na web z mobilních telefonů se zvyšuje každým dnem, a pokud tomu vaše webová prezentace není přizpůsobená, proklouzávají vám potenciální zákazníci mezi prsty.

Zjistit víc

SEO (Search Engine Optimalization)

Optimalizace nalezitelnosti webů na internetu je soustavná činnost, která se stará o to, aby se váš web v internetové změti neztratil.

Zjistit víc

Copywriting

Čtivé texty jsou jedním ze základních kamenů každého úspěšného webu. Právě texty jsou tím, co návštěvníka e-shopu svede k nákupu a čtenáře magazínu k návratu.

Zjistit víc

PPC kampaně

PPC reklamu určitě moc dobře znáte. Jedná se o velkou část banerů, které na vás koukají ze všech rohů internetů a svádí vás ke kliknutí.

Zjistit víc

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes neodmyslitelnou součástí internetového marketingu. Bez kvalitní prezentace na sociálních sítích jako by značka ani neexistovala.

Zjistit víc

Správa webu a eshopu

Web a e-shop vyžadují neustálou péči. Ať už jde o technickou stránku, důležité aktualizace, nebo SEO a marketing, který vaši značku dostane do povědomí uživatelů i vyhledávačů.

Zjistit víc

Poradenství v oblasti webhostingu

Bez webhostingu se váš web rozhodně neobejde. Čas strávení mechanickými úkoly, který jeho správa vyžaduje, vám však už nikdo nevrátí.

Zjistit víc

Analýzy a konzultace

Jste se svým stávajícím webem spokojeni, ale návštěvnost se blíží nule a o konverzích si necháváte pouze zdát? Kontaktujte nás a my se podíváme na to, čím by to mohlo být.

Zjistit víc