Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Ewa Farna

Oficiální web zpěvačky

Přejít na web

Jsme náležitě hrdí na to, že jsme měli tu čest vytvořit oficiální web pro jednu z nejvýraznějších hudebních osobností České republiky a Polska – Ewu Farnou. Naším cílem bylo vytvořit moderní, interaktivní a uživatelsky přívětivé webové stránky a e-shop, které budou zrcadlit dynamiku a energii, jež Ewa přináší na hudební scénu.

Využili jsme platformu WordPress, což nám umožnilo kombinovat design na míru, robustnost webu a zároveň jednoduchost správy obsahu. Díky této kombinaci je web snadno editovatelný a zároveň splňuje všechny technické i vizuální požadavky dnešní doby. Webové stránky jsou responzivní, optimalizované pro mobilní zařízení a splňují  nejvyšší standardy pro rychlé načítání a SEO. Grafická stránka byla navržena tak, aby zaujala na první pohled a zároveň poskytovala všechny potřebné informace o Ewě, novinkách, koncertech a médiích.

Výsledkem je moderní webová prezentace, která nejen zastupuje Ewu Farnou v digitálním světě, ale zároveň nabízí fanouškům hloubkový pohled do jejího uměleckého života. 

2016
Začátek spolupráce
15+
Wireframů a typových podstránek

Karolína Plíšková

Oficiání web tenistky