Naše služby

DTP grafika a firemní identita

Tvorba loga

Logo je nedílnou součástí každého brandu i firemní identity. Mělo by jasně vyjadřovat archetyp vaší značky a být snadno zapamatovatelné. Bude s vámi spojeno už napořád.

Zjistit víc

DTP grafika

Tištěné materiály jsou stále důležitou součástí firemní prezentace. Jejich zpracování však musí být precizní, jinak značce udělají spíše ostudu.

Zjistit víc

Firemní identita

Firemní identita v sobě spojuje prvky, které vaši značku prezentují navenek. Co všechno pod ní spadá? Webové prezentace, firemní logo, DTP grafika, hlavičkové papíry, reklamní předměty...

Zjistit víc

Realizace tisku

Po odsouhlasení grafického návrhu přistoupíme k pečlivé předtiskové přípravě, která zahrnuje přidání spadávky a vytvoření specifikace barev.

Zjistit víc

Programování

PHP

PHP v současnosti stále patří mezi nejoblíbenější programovací jazyky pro tvorbu webových stránek i jiných webových aplikací.

Zjistit víc

MySQL

Databáze MySQL umožňuje volit různé typy tabulek pro ukládání dat. Využití záleží na uvážení vývojáře, nicméně nejpoužívanějším typem je InnoDB.

Zjistit víc

PostgreSQL

Oproti databázi MySQL je POSTGRE robustnější databázový systém. Je vhodný pro použití u rozsáhlejších systémů.

Zjistit víc

Oracle

K využití databáze Oracle se sahá většinou v případech velkých a náročných business aplikací ve velkých společnostech.

Zjistit víc

Webové stránky a eshopy

Tvorba webu a e-shopu

Potřebujete pro svůj projekt nový web, nebo „jen” zmodernizovat ten starý? Pojďte do toho s námi! S tvorbou webů a e-shopů máme spoustu zkušeností a moc dobře víme jak na ně.

Zjistit víc

Stavíme na CMS WordPress

Redakční systém WordPress (zkráceně WP) je nejpoužívanějším systémem pro tvorbu menších či rozsáhlých webových stránek případně e-shopů. Je to především díky jeho uživatelské přívětivosti.

Zjistit víc

Mobilní řešení webových stránek

Funkční web je takový, který hladce funguje i na mobilních telefonech a tabletech. Počet přístupů na web z mobilních telefonů se zvyšuje každým dnem, a pokud tomu vaše webová prezentace není přizpůsobená, proklouzávají vám potenciální zákazníci mezi prsty.

Zjistit víc

SEO (Search Engine Optimalization)

Optimalizace nalezitelnosti webů na internetu je soustavná činnost, která se stará o to, aby se váš web v internetové změti neztratil.

Zjistit víc

Copywriting

Čtivé texty jsou jedním ze základních kamenů každého úspěšného webu. Právě texty jsou tím, co návštěvníka e-shopu svede k nákupu a čtenáře magazínu k návratu.

Zjistit víc

PPC kampaně

PPC reklamu určitě moc dobře znáte. Jedná se o velkou část banerů, které na vás koukají ze všech rohů internetů a svádí vás ke kliknutí.

Zjistit víc

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes neodmyslitelnou součástí internetového marketingu. Bez kvalitní prezentace na sociálních sítích jako by značka ani neexistovala.

Zjistit víc

Správa webu a eshopu

Web a e-shop vyžadují neustálou péči. Ať už jde o technickou stránku, důležité aktualizace, nebo SEO a marketing, který vaši značku dostane do povědomí uživatelů i vyhledávačů.

Zjistit víc

Poradenství v oblasti webhostingu

Bez webhostingu se váš web rozhodně neobejde. Čas strávení mechanickými úkoly, který jeho správa vyžaduje, vám však už nikdo nevrátí.

Zjistit víc

Analýzy a konzultace

Jste se svým stávajícím webem spokojeni, ale návštěvnost se blíží nule a o konverzích si necháváte pouze zdát? Kontaktujte nás a my se podíváme na to, čím by to mohlo být.

Zjistit víc