Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Programování systémů na klíč

Hledáte tým na vytvoření softwaru přesně podle vašich potřeb a představ? Naše studio nabízí programování systémů na míru s důrazem na kvalitu, efektivitu a spolehlivost.

Proč si vybrat nás?

  • Zkušenost s technologiemi: Zaměřujeme se na vývoj pomocí technologií, jako jsou PHP, Nette, MySQL, HTML, SASS/CSS a JavaScript. Díky tomu můžeme nabídnout řešení, která jsou moderní, flexibilní a dlouhodobě udržitelná.
  • Rámcové aplikace: Využíváme Symfony a Doctrine, což nám umožňuje rychle a efektivně vytvářet robustní a škálovatelné aplikace.
  • Moderní frontend technologie: Pro vývoj uživatelských rozhraní využíváme React.JS – jeden z nejdynamičtějších nástrojů pro vytváření interaktivních a uživatelsky přívětivých aplikací.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Webové aplikace
  • E-shop a obchodní řešení
  • Interní systémy pro podniky
  • Dlouhodobou spolupráci

Individuální přístup: Důkladně zkoumáme vaše potřeby a cíle, abychom navrhli řešení, která budou vyhovovat vašemu podnikáni či projektu.

Jak probíhá
spolupráce s námi

1

Úvodní schůzka

Osobně nebo virtuálně, například přes Zoom. Na tomto prvním setkání si důkladně vyslechneme vaše potřeby a očekávání. Je to klíčová fáze, která nám umožní pochopit, jakým směrem by měl projekt směřovat.
2

Analýzy, cíle, zadání

Ještě, než se pustíme do práce, pečlivě zanalyzujeme vaše požadavky a stanovíme jasné cíle. Následně připravíme podrobné zadání projektu.
3

Plán

Vytvoříme detailní časový harmonogram a strategický plán pro vývoj vašeho webu.
4

UX & UI (je-li žádoucí)

S ohledem na vaše cílové skupiny vytvoříme návrh uživatelské zkušenosti (UX), který bude optimalizován pro desktopové i mobilní zařízení.
5

Grafický návrh (je-li žádoucí)

Naši designéři připraví vizuální koncept, který bude nejen esteticky přitažlivý, ale také v souladu s vaší značkou.
6

HTML kódování, programování a CSS stylování

Specializovaní vývojáři převedou grafický návrh do čistého a efektivního kódu, který bude kompatibilní s nejnovějšími webovými standardy.
7

Testování o ověřování

Každý web podrobíme důkladnému testování, aby byla zajištěna jeho funkčnost, optimalizace a bezchybný provoz.
8

Správa a podpora

Po spuštění webu nabízíme průběžnou podporu a správu, abyste si byli jisti, že vaše online prezentace bude nepřetržitě v nejlepší kondici.

Nástroje, které používáme

Zdroje designů

Figma
Sketch
Photoshop

WordPress

PHP
MySQL
HTML
Sass/CSS
JavaScript

Vývoj custom projektů (bez WordPressu)

Symfony
Doctrine
React.JS
Co se o nás povídá

Slova našich klientů

01 Stanislav Chernutskiy Digital Specialist, Brand Manager
www.beko.com

Objednávali jsme pár projektů a vždy naprostá spokojenost. Kromě dobré ceny jsme měli vždy nadstandardní proaktivní přístup. Doporučuji!

02 Jarmila Jelínková Marketing Manager
www.konicaminoltaits.cz

S paní Michaelou Bartákovou jsem se poznala za poměrně vypjaté situace, kdy náš stávající dodavatel neplnil adekvátně požadavky na vznik nového webu. Paní Bartáková k celému projektu přistoupila profesionálně, realisticky a zároveň velmi lidsky. Vysvětlila klíčové chyby ve stávajícím navrženém řešení a připravila nový koncept, vizuál i strukturu. Stanovený harmonogram dodržela, průběžně jsme jednotlivé body projektu konzultovali a její firma upravovala podle našich požadavků. Komunikace byla vždy rychlá a dodatečné požadavky zapracovány do stávajícího konceptu. Na druhou stranu, pokud z naší strany vznikl požadavek, který by nebyl funkční, byli jsme na toto upozorněni a společně našli jiný způsob řešení. Stávající web je funkční, moderní, reprezentativní a naplňuje naše cíle vč. propadu poptávek přímo do našeho CRM systému. Paní Bartáková nám po odevzdání díla web i nadále spravuje, aktualizuje, kontroluje bezpečnost a zajišťuje, aby vše běželo, jak má. Kéž by všichni dodavatelé byli jako ona – co slíbí, to platí. A vždy se snaží maximálně vyhovět požadavkům klienta při zachování profesionálně odvedené práce.

03 Vít Nejedlo ředitel Amerického centra - U.S. Embassy Prague
www.americkecentrum.cz

S Michaelou Bartákovou jsem s kolegy z Amerického centra spolupracoval na tvorbě nových stránek Amerického centra. Jednalo se o složitou záležitost, protože musela pracovat s texty pro náš starý web, které byly uloženy na cizích serverech. Zároveň bylo nutné web tvořit v české i anglické verzi. Se službami paní Bartákové jsme byli spokojeni. Svými připomínkami nám často připomněla důležité aspekty, které nás původně nenapadly, ale pro správné fungování webu jsou důležité. Pro někoho, kdo je v oboru webdesignu a programování stránek laikem, je to velmi důležité. Proto mohu Michaelu Bartákovou rozhodně doporučit.

04 Ing. Jiří Pikrt Jednatel NaCesty.cz
www.bicycle.holiday

S Michaelou spolupracujeme již od roku 2019. Primárně jsme ji oslovili pro náš projekt cyklistického webu bicycle.holiday, který jsme v poměrně krátké době od zadání spouštěli. Oceňuji zejména flexibilitu, znalosti a nápady, které do projektu, který vznikal úplně od začátku, přinášela a stále přináší. Je opravdovým profesionálem a je radost s ní spolupracovat.

05 Eva Šviráková Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
www.konferencepm.cz

Spolupráce fungovala skvěle, web www.konferencepm.cz pracuje bez problémů a to je velká úleva po všech těch peripetiích, které jsme podstupovali před tím, než jsme se rozhodli pro webdesignérku a grafičku Michaelu Bartákovou. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo zapracováno. Časový harmonogram byl také dodržen. Moc děkuji za spolupráci.

06 Ondřej Cupal Šéfredaktor časopisu Rybářství
www.irybarstvi.cz

Když se pouštíte do většího projektu, očekáváte velké překážky. A když vstupujete do spolupráce s novými lidmi, visí hrozba komplikací poměrně nízko. Pokud si ale za partnera vyberete Bartvisions, překážek se bát nemusíte.

Společně jsme pracovali na tvorbě poměrně komplikovaného webu irybarstvi.cz. Komunikace probíhala od samotného začátku na jedničku. Paní Bartáková si vyslechla všechny mé požadavky a přidala k nim vlastní postřehy. A to byl rys, který celou naši spolupráci doprovázel. Lidem kolem Bartvisions skutečně záleží na tom, aby výsledek jejich práce byl maximálně funkční, graficky vkusný a celkově nejlepší možný. Zároveň hledají řešení, když se naskytne nějaký problém, a slovní spojení „to nejde“ od nich neuslyšíte.

Oceňuji také trpělivost, protože projekt se před uzavřením smlouvy z naší strany táhl skutečně dlouho. Ani jednou jsem ale neslyšel jediné netrpělivé slovo.

Paní Bartáková splnila k naší spokojenosti do puntíku všechno, co slíbila. Spolupracovali jsme s velmi schopnými a skutečně kreativními lidmi a s celkovým výsledkem bylo vedení společnosti (stejně jako já) velmi spokojeno.

Pokud se tedy poohlížíte po digitální agentuře, která odvede špičkovou práci, ale také firmu, se kterou je radost pracovat, vřele Bartvisions doporučuji!