Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Konica Minolta

Špičková IT řešení pro váš byznys

Přejít na web

S potěšením představujeme jeden z našich klíčových projektů – oficiální web KONICA MINOLTA IT SOLUTIONS. Tento ambiciózní projekt, postavený na robustní platformě CMS WordPress, je nejen dokonalým ztvárněním korporátní identity společnosti, ale také průkopnickým přístupem k integraci technologií a designu.

Hlavní stránka plynule přechází do řady specializovaných mikrowebů, včetně těch, které poskytují detailní pohled na unikátní řešení, jakými jsou AutomotiveCRM a FleetMan. Tyto mikroweby nejenže nabízejí hluboký vhled do jednotlivých segmentů služeb, ale také dokazují naši schopnost vytvářet cílené, funkční a vizuálně originální webové prezentace.

2019
Začátek spolupráce
30+
Wireframů a typových podstránek
5
Realizovaných projektů

KMITS.cz

Konica Minolta IT Solutions Czech je součástí celosvětové skupiny Konica Minolta. V oblasti technologií se zaměřuje na podnikové aplikace, digitální transformaci a tzv. moderní digitální pracoviště.

Automitive CRM

Automotive CRM je výkonný prodejní nástroj, který je navržen tak, aby využíval data o zákaznících, zefektivnil jejich cestu a zvýšil výkonnost prodeje. 

Fleetman

Platforma, která demonstruje, jak může být jednoduché a efektivní řízení flotily s použitím nejnovějších technologií Konica Minolta.

Karolína Plíšková

Oficiání web tenistky

iRybářství

S námi vás rybaření chytne