Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Bicycle.Holiday

Objevte krásy Mallorky na kole

Přejít na web

Když se kombinuje vášeň pro cyklistiku s krásami Mallorky, výsledkem je projekt Bicycle.Holiday, který patří do rodiny projektu NaCesty.cz. Tvorba tohoto unikátního webu pro nás byla výzva, ale nakonec jsme zdárně došlapali do cíle. Návštěvníci webu zde najdou celkový přehled zájezdů, rezervace a kompletní zajištění cyklozájezdů na tento kouzelný ostrov.

Základem našeho webu je CMS WordPress, který byl pečlivě upraven a optimalizován tak, aby vyhovoval všem požadavkům a specifikům projektu. Design stránky je čistý a intuitivní, což umožňuje uživatelům rychle a snadno nalézt všechny potřebné informace a dokončit rezervaci svého vysněného cyklozájezdu.

V průběhu tvorby jsme úzce spolupracovali s týmem Bicycle.Holiday a díky kombinaci našich technických dovedností a jejich oborových znalostí se nám podařilo vytvořit web, který je nejen vizuálně atraktivní, ale také funkční a efektivní.

Jsme hrdí na to, že můžeme být dlouhodobou součástí tohoto projektu a věříme, že se web stane první volbou pro všechny, kteří touží po nezapomenutelném cyklistickém zážitku na Mallorce.

2019
Začátek spolupráce
10+
Wireframů a typových podstránek

RedTie.cz

Projektový management, Agilita, Datově řízená společnost

Psichologie

Videokurzy o psím tréninku a výchově pomocí pozitivního posilování od profesionálních trenérů