Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Karolína Plíšková

Oficiání web tenistky

Přejít na web

Pro jednu z nejlepších tenistek světa Karolínu Plíškovou jsme měli tu čest navrhnout a realizovat oficiální webové stránky. Při tvorbě jsme využili populární CMS platformu WordPress, což umožnilo nejen elegantní a moderní design, ale také snadnou správu obsahu a optimální zobrazení na všech zařízeních.

Naším hlavním cílem bylo vytvořit web, který by dokonale reprezentoval odvahu, odhodlání a bojovnost, kterou Karolína předvádí na kurtu. Podařilo se nám integrovat aktuální novinky, galerie, videa a turnajové kalendáře tak, aby fanoušci měli vždy k dispozici nejnovější informace a mohli se s Karolínou spojit na osobní úrovni.

Oficiální web Karolíny Plíškové, který je plný prvotřídních vizuálů, interaktivních prvků a responzivního designu, dokonale odráží její postavení ve světovém tenise a posiluje její digitální přítomnost. Je nám ctí být součástí tohoto projektu a přispět k růstu a úspěchu této výjimečné sportovkyně mezinárodního významu.

Naše studio zároveň stojí za vytvořením komplexní identity hashtagu #AceQueen, který propojuje identitu Karolíny na sociálních sítích.

2017
Začátek spolupráce
10+
Wireframů a typových podstránek

Ewa Farna

Oficiální web zpěvačky

Konica Minolta

Špičková IT řešení pro váš byznys